گروه فناوری اطلاعات فاینر دیزاین

درباره ما

وب سایت فاینر دیزاین توسط جمعی از فارق التحصیلان دانشگاه علم و صنعت ایران راه اندازی و اداره می شود که هدف آن کمک به شما در طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو و ارائه سرویس های تبلیغاتی نوین روز دنیا برای جذب بیننده و افزایش رنکینگ در موتورهای جستجو می باشد

علاوه بر بازاریابی اینترنت ، ما ساختار شرکت شما را مورد بررسی قرار داده و پس از آنالیز، شما را در ارائه راهکارهای مفید مدیریتی برای جذب مخاطب بیشتر همراهی می کنیم. اکنون پس از کسب تجارب موفقیت آمیز از اجرای کار تبلیغات آنلاین در ایران آماده ایم تا تجربیات و حرفه خود را در اختیار شما قرار دهیم.

مجموعه فاینر دیزاین هم اکنون با هدف ارائه خدمات نوین در وب و تبلیغات روز دنیا و توسعه تجارت الکترونیک و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و به صورت ارئه راهکارهای متنوع و کاربردی آماده خدمت به طیف وسیعی از هم وطنان شامل سازمان های دولتی ، شرکتهای خصوصی ، همکاران و کاربران می باشد.

بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا ، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلند مدت در تحقیق ، تولید عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است ، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای ما تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

1394
1393
1392
1391
1394
  • طراحی سایت به کمک زبان HTML و CSS
  • طراحی سایت به کمک زبان برنامه نویسی PHP
  • طراحی سایت به کمک سیستم مدیریت محتوای وردپس
  • طراحی سایت به کمک سیستم مدیریت محتوای جوملا
1393

طراحی سایت به کمک سیستم مدیریت محتوای وردپرس

1392

طراحی سایت به کمک سیستم مدیریت محتوای جوملا

1391

طراحی سایت به کمک HTML  و CSS

تخصص های ما

%99
PHP
%99
HTML & CSS
%99
وردپرس
%99
جوملا

جهت مشاوره یا سفارش طراحی وب سایت با ما در ارتباط باشید